Зворотній зв'язок

Шановні студенти, колеги, абітурієнти, батьки, бабусі і дідусі, а також усі, хто цікавиться природою, людиною та бажає поспілкуватися із представниками нашого факультету! Ми щиро раді бачити вас на нашому сайті.  Нам дуже цікава ваша думка з приводу навчання на нашому факультеті, ведення сайту, проходження практик. Ми будемо дуже вдячні вам за конструктивні пропозиції, поради та побажання покращення роботи викладачів, проведення семінарів і вебінарів, організації педагогічних та польових практик тощо. Ми гарантуємо, що поставивши  питання, ви обов’язково отримаєте відповідь. З нашого боку ми просимо вас  бути ввічливими і пам’ятати, що наша спільна мета - це розвиток нашого факультету, надання усіх можливостей для студентів отримати гарну освіту і закласти фундамент успішності кожного, хто обрав наш факультет.

Для спілкування Вам потрібно:

  • натиснути на "Зробити новий запис"
  • ввести у віконця Ваше і'мя і власну електронну пошту
  • зробити запис
  • надіслати
  • Ваш запис і відповідь з'являться, після нашого перегляду

Залишити свої питання

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Можливо, що ваш запис буде видно в книзі гостей лише після того, як ми його переглянули.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти чи не публікувати записи.
58 записів
Алина написав 9 Серпня, 2023 в 10:16 am
Доброго дня! Я студенка 33-Еко групи щойно дізнавалась що цього року ми починаємо вчитись очно. На даний момент велика кількість студентів знаходиться за кордоном через військові умови. Підскажіть будь ласка це 100% буде очно навчання чи ні?! Оскільки щоб виїхати звідси потрібно закривати дуже багато документів і ризикувати своїм життям аби поїхати на навчання. Чекаю відповіді
Відповідь Адміністрації: admin
Так, заняття починаються очно.
Костянтин написав 28 Червня, 2023 в 3:35 pm
Добрий день. Були б дуже вдячні, якби ви додали окремо сторінку новин або їх архіву, аби було простіше орієнтуватися у цьому просторі корисних фактів. А також були б вдячні, якби десь було конкретно позначено, яким чином можна знайти програми наукових конференцій або збірники тез. А так хотілося б зробити комплімент дизайнерському оформленню сайту.
Відповідь Адміністрації: admin
Добрий день. Дякуємо за комплимент оформленю сайту! Ми намагаємося бути і корисними функціонально, і сучасними в оформлені. Новини на нашому сайті відображені на головній сторінці. Під ними знаходиться "Архів подій", що відображає усі попередні новини за усі попередні місяці і роки. На головній сторінці ми відображаємо актуальні наукові конференції для студентів і викладачів. Також їх можна знайти у розділі "Конференції та семінари" (на фото з папугами). Загальне переміщення по сайту відбувається через верхню стрічку і випливаючі вікна.
Аліна написав 31 Грудня, 2022 в 2:42 pm
Шановні викладачі та студенти, вітаю з прийдешніми святами! Насамперед бажаю нам якнайшвидшої перемоги та мирного неба над головою! Здоров'я та успіху в навчанні! Слава Україні та нашим Воїнам!
Наталія Волошина написав 30 Грудня, 2022 в 1:04 pm
Шановні студенти і колеги-освітяни! Кафедра екології вітає з прийдешніми новорічними святами! Зичимо в Новому 2023 році перемог, незламності перед викликами сьогодення та професійних звершень!
Світлана Іваненко написав 30 Грудня, 2022 в 12:58 pm
Шановні колеги і шановні студенти! Щиро вітаю Вас з прийдешніми святами! Нехай добро, достаток, але насамперед наша перемога завітають до кожної оселі у 2023 році! Гарних новин, успішних екзаменів, вагомих знань!
Я написав 30 Грудня, 2022 в 12:05 pm
Зворотній звязок працює
Раїса Іванівна написав 24 Грудня, 2022 в 8:53 pm
Вітаю від щирого серця з Різдвом Христовим! Нехай у ваших домівках завжди буде затишок, достаток та добробут. Бажаю, щоб мир панував на всій планеті та жив у душі кожного. Здоров'я вам та вашим рідним!
Валентина Сергіївна Толмачова написав 24 Грудня, 2022 в 10:46 am
Усім, усім, усім Бійцям освітянського фронту Природничого Факультету шле Різдвяні привітання Кафедра Хімії. Перемоги, Миру Україні і всім нам. Слава ЗСУ!
Надія написав 9 Вересня, 2022 в 8:13 am
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як можна отримати дублікат диплома про закінчення вашого вишу.
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня. Вам потрібно звернутися до нашого архіву. Спробуйте за телефонами; (044) 239-30-90 або (044) 239-30-98. Або, за телефонами для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
Олександра написав 31 Серпня, 2022 в 11:48 am
Доброго дня. Можна дізнатись скільки бюджетних місць на магістратуру спеціальність Мужнародний туризм ?
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня. Про бюджетні місця в магістратуру буде відомо після фахового випробування, яке відбудеться 16 вересня 2022. Слідкуйте за інформацією на сайті.
Кафедра екології написав 30 Грудня, 2021 в 12:33 pm
Шановні колеги та студенти! Ось і підходить 2021 рік до кінця! Хоч в минуле йдуть цьогорічні події, враження, але маємо надію, що попереду ще багато нового, яке нам належить пережити! Нехай усе, що настане у Новому 2022 році, принесе нам лише зміни на краще та благополуччя! З Новим роком!
Іваненко Світлана Мар"янівна написав 29 Грудня, 2021 в 9:31 pm
Колектив кафедри іноземних мов вітають колеги і партнери з ТестДаФ-Інституту (м. Бохум, Німеччина) і бажають всього найкращого і успіхів у 2022 р. Вони висловлюють подяку за співпрацю стосовно впровадження нового цифрового формату екзамену з німецької мови і сподіваються на плідну подальшу співпрацю. Alles Gute für 2022 „Nichts ist so beständig wie der Wandel.“ Digitalität und Digitalisierung sind mittlerweile feste Bestandteile und Grundlage des Arbeitsalltages bei g.a.s.t. Daraus erwachsen sind auch in diesem Jahr kreative Konzepte und zukunftsweisende Projekte. Viele Entwicklungen konnten wir – nicht zuletzt dank der Zusammenarbeit mit Ihnen – in diesem Jahr weiter vorantreiben, unsere Forschung stärken und neue Produkte auf den Weg bringen. Mit Zuversicht schauen wir dem neuen Jahr entgegen und freuen uns auf die weitere Zusammenarbeit mit Ihnen. Herzlichen Dank für das entgegengebrachte Vertrauen in diesem Jahr. Alles Gute und viel Erfolg für 2022 wünschen Ihnen die Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter von g.a.s.t.
Олена Олександрівна написав 29 Грудня, 2021 в 7:05 pm
Вітання викладачам та студентам факультету від Oxford University Press! A big warm thank you to everyone for their cooperation and trust during this challenging year. We look forward to future successful moments together! We wish you, your students and your families very happy holidays and an even better New Year. But before you end this semester and go on a well-deserved break, we want to share with you fun Christmas and New Year activities, for all ages!
Олена Олександрівна написав 29 Грудня, 2021 в 7:00 pm
ВІтання міжнародного центру підготовки вчителів GRADE! Всім вчителям та викладачам! Hey, teachers! The Grade Education Centre team knows how challenging, but also exciting it is to be a teacher. We appreciate your hard work, dedication to learning and wish you a Happy New Year! Let this New Year be filled with love, happiness, strong health and prosperity! We wish you and your families harmony, wealth, new achievements and unforgettable emotions!
Іваненко Світлана Мар'янівна написав 29 Грудня, 2021 в 6:54 pm
Sehr geehrte Damen und Herren, liebe Kolleginnen und Kollegen, angesichts des bevorstehenden Jahreswechsels möchten sich die Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter des DAAD - IC Kiew sehr herzlich für die Zusammenarbeit im Jahre 2021 bedanken. Wir wünschen Ihnen für die bevorstehenden Weihnachtstage Zeit für Besinnlichkeit und Muße, viel Freude im Kreis Ihrer Lieben und einen unangestrengten Übergang ins neue Jahr. Wir freuen uns darauf, die vertrauensvolle Zusammenarbeit mit Ihnen 2022 fortzusetzen. Es grüßt Sie herzlich, Ihr Team vom DAAD -IC Kiew
Олена Олександрівна написав 29 Грудня, 2021 в 11:20 am
Від імені кафедри іноземних мов, дозвольте щиро привітати усіх викладачів, студентів та персонал факультету з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо щоб в прийдешньому році нас всіх очікували тільки ЗДОРОВ"Я, РАДІСТЬ та УДАЧА! Нехай у кожного з нас буде якомога більше щасливих дней, а всі негаразди залишаться в минулому. Олена Олександрівна Яременко-Гасюк
Інна написав 20 Грудня, 2021 в 4:10 pm
Висловлюю подяку за організацію і проведення вікторини від учнів гімназії Єви, Анастасії та Антона! Виконуючи цікаві та захоплюючі завдання діти не помічали як плине час! Перший тур поєднав елементи гри з хімією, а другий - дав змогу перевірити свої знання. Дуже вдячні за мотивуючі та корисні призи!
Софія написав 19 Грудня, 2021 в 2:45 pm
Дуже дякую за вікторину. Приймала участь перший раз, але дуже сподобалось. Зайняла 2-е місце, завдання цікаві, є можливість перевірити свої знання та отримати приз)
Сергій написав 17 Грудня, 2021 в 8:18 am
Хочу подякувати кафедрі хімії за організацію конкурсу CHEMISTRY VICTORYна! Цей досвід для мене став незабутнім! Я мав чудову можливість перевірити свої знання в цікавій та оригінальній формі та навіть отримати призи за зайняте 3-тє місце. Це чудово, що ви організовуєте такі конкурси для учнів старших класів. Дякую!
Оксана написав 5 Жовтня, 2021 в 7:35 am
Добрий день. ВСП "Фаховий економічний коледж ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" запрошує на роботу викладача географії. Необхідну інформацію можна отримати за телефоном (068) 836-41-07, (093) 306-89-87
Відповідь Адміністрації: admin
Ваше прохання враховане. Зверненя висвітлене на головній сторінці у розділі "Вакансії для випускників і студентів"