Шановні студенти!

Ми із гордістю представляємо вам одну із перлин нашого університету - Спортивний комплекс. Ми пишаємося тим, що наш університет має найкращу спортивну базу серед університетів Києва, а може, і усієї України. Спорткомплекс завжди знаходиться у чудовому санітарному стані: регулярні ремонти, перевірки санітарних лікарів, турбота ректорату і особисто ректора - Андрущенко Віктора Петровича - виділення достатніх коштів на його утримання, розробка нових навчальних  програм, створенні умови для оісіб з інвалідністю, програми реабілітації воїнів російсько-української війни, послуги для плавання немовлят, дійсно роблять цей Спортивний комплекс потужним і вкрай необхідним. 

Спорткомплекс УДУ ім. Михайла Драгоманова, розташований в самому центрі столиці. До послуг поціновувачів спорту  понад 8500 м2 спортивних залів та аудиторій! В ньому розміщено:

  • Великий ігровий зал – 41х24 м;
  • Малий ігровий зал – 30х20 м;
  • Великий басейн  25х17 м;
  • Малий басейн – 15х10 м;
  • Сучасна тренажерна зала – 320 м2;
  • Зали боксу, боротьби та спортивної  гімнастики;
  • Стрілецький тир.

Майже всі наші зали оснащені трибунами, що дозволяє проводити видовищні змагання з різних видів спорту. В нашому Спорткомплексі знайдуть для себе заняття всі – від  новонароджених і до людей поважного віку. Адже перелік послуг, які надає комплекс, справді широкий.

У розпорядженні студентів - БЕЗКОШТОВНИЙ  спортивний комплекс з 25 метровим басейном, тренажерними залами, залом для гри у футбол, бадмінтон, волейбол, баскетбол, гандбол, занять фітнесом, аеробікою. Є, також футзал, настільний та великий теніс, американський футбол,  бодібілдинг, плавання, аквааеробіка, кульова стрільба, бокс, дзюдо, самбо, бойове самбо, айкідо, реальне айкідо, акробатика, масаж, солярій, та багато іншого. Також в спорткомплексі розташований мультидисциплінарний, науково-практичний центр реабілітації воїнів АТО і осіб з інвалідністю та лабораторія функціональної діагностики.

Для вашого комфорту працює великий колектив інструкторів, лаборантів, технічних та мед. працівників. Кожен наш інструктор має профільну вищу освіту, досягнення в спорті та  значний педагогічний стаж, тож результати ваших тренувань не заставлять себе чекати!

Для студентів і викладачів університету відвідування спорткомплексу БЕЗКОШТОВНЕ.

Директор: Овсієнко Максим Олександрович

Спорткомплекс працює з 7.00 до 23.00 – у будні дні, та з 9.00 до 21.00 – у вихідні та святкові дні.

Адреса: м. Київ, вул. Тургенівська, 3/9.

Телефон для довідок: (044)482-18-44