До 28.02.2021 р. в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова оголошено КАРАНТИН.

 

Відділ аспірантури та докторантури університету працює в режимі чергування. 

У разі необхідності звертайтесь за телефоном:

(044)239-30-69

.


ПРАВИЛА ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ У 2024 РОЦІ

 

 

ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ ДЛЯ АСПІРАНТІВ у 2024 РОЦІ

 

 

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ 

ЩОДО НАПИСАННЯ ДИСЕРТАЦІЙНОГО 

ДОСЛІДЖЕННЯ 

 
  Шановні аспіранти! З метою полегшення організації процесу написання дисертаційного дослідження, ми розробили для вас низку рекомендацій, які стануть вам у нагоді.    Отже, 
 
  1. Написання дисертаційного дослідження - це відповідальна праця, яка потребує роботи кожного дня, систематичності та наполегливості. 
 
   2. У вас є 4 роки, які включають написання і захист вашого дослідження.  
 
   3. Тому, ми рекомендуємо вам витратити 3 роки на написання дисертаційного дослідження, а останній четвертий рік залишити на його захист. 
 
   4. Для того, щоб успішно виконати ваш план з написання дисертації,  вам слід поставити перед собою мету про те, що по закінченні навчання в аспірантурі, ви повинні отримати диплом кандидата наук. 
 
   5. Для цього вам слід розробити власний план роботи, де за навчальний рік ви повинні написати 1 розділ, 2 наукові статті у фахових украінських журналах, 1 статтю для Scopus або Web of Science, виступити на 2 наукових конференціях. 
 
   6. В кінці третього року навчання ваше наукове дослідження повинно бути готовим і вам слід вийти на передзахист.  
 
   7. В останнє літо перебування в аспірантурі вам слід написати автореферат, щоб восени доповісти про це на кафедрі і отримати дозвіл на захист дисертації. 
 
   8. Все це ви зможете зробити, якщо доведете усім своїм рідним (особливо це стосується жінок), що написання дисертації  для вас важливо.  
 
   9. Вам слід окреслити часові рамки вашої роботи, наприклад, з 9:00 до 16:00, кожного дня і не виконувати ніяку роботу по господарству (прибирання в квартирі, прання, готування їжі тощо). Все це   слід залишити  на час, який буде відведений на господарські справи. 
 
   10. Ваші рідні не повинні турбувати вас  у години, які відведені на роботу із дисертацією. 
 
Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете ефективно витратити час на ваше наукове дослідження і вчасно виконати ваш індивідуальний план і пройти захист дисертації. 
 
Ми сподіваємось, що фраза, яка була створена у часи Радянського Союзу : «Спасибо партии  родной за трехгодичный выходной» - це не про вас. 
 
БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ!!!!!!!