Центр правничої допомоги Українського державного університету імені Михайла Драгоманова

Юридична клініка «Центр правничої допомоги УДУ імені М. Драгоманова» - структурний підрозділ університету, який надає безоплатну правову допомогу з цивільного, сімейного, житлового, трудового та освітнього права співробітникам, студентам, аспірантам університету, а також громадянам, які потребують допомоги у вирішенні проблем у правовому полі. Клініка веде активну правопросвітницьку роботу, проводить майстер-класи на актуальну правову тематику як в університеті, так і за його межами.
Юридична клініка створена у 2007 році та діє на підставі Положення як структурний підрозділ УДУ імені М. П. Драгоманова та є членом Асоціації юридичних клінік України.
Очолює юридичну клініку кандидат юридичних наук, професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін, адвокат Дубчак Леся Сергіївна. Серед студентів-консультантів юридичної клініки є як студенти-магістри, так і студенти 3-4 курсів, які під керівництвом керівника клініки та викладачів факультету надають усні консультації, та, в окремих випадках, складають процесуальні документи в суд для осіб, які звернулися в Центр правничої допомоги УДУ імені М. Драгоманова.
Основними завданнями клініки є не тільки надання безоплатної правової допомоги, а й проведення заходів з правової освіти населення, шляхом проведення консультантами лекцій, інтерактивних занять у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах.
Юридична клініка також бере активну участь в організації та проведенні наукових заходів, в тому числі конференцій та круглих столів, організованих факультетом політології та права.

Адреса клініки: вулиця Тургенєвська, 8/14, Київ, 01054
Телефон: +38-097-401-33-21
e-mailadvokatdubchak@gmail.com ; legal.clinic.dragomanova@gmail.com

Години прийому:
понеділок 14:00 – 17:00
середа 10:00 – 13:00
п’ятниця 14:00 – 16:00