Зворотній зв'язок

Шановні студенти, колеги, абітурієнти, батьки, бабусі і дідусі, а також усі, хто цікавиться природою, людиною та бажає поспілкуватися із представниками нашого факультету! Ми щиро раді бачити вас на нашому сайті.  Нам дуже цікава ваша думка з приводу навчання на нашому факультеті, ведення сайту, проходження практик. Ми будемо дуже вдячні вам за конструктивні пропозиції, поради та побажання покращення роботи викладачів, проведення семінарів і вебінарів, організації педагогічних та польових практик тощо. Ми гарантуємо, що поставивши  питання, ви обов’язково отримаєте відповідь. З нашого боку ми просимо вас  бути ввічливими і пам’ятати, що наша спільна мета - це розвиток нашого факультету, надання усіх можливостей для студентів отримати гарну освіту і закласти фундамент успішності кожного, хто обрав наш факультет.

Для спілкування Вам потрібно:

  • натиснути на "Зробити новий запис"
  • ввести у віконця Ваше і'мя і власну електронну пошту
  • зробити запис
  • надіслати
  • Ваш запис і відповідь з'являться, після нашого перегляду

Залишити свої питання

 
 
 
 
 
 
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Можливо, що ваш запис буде видно в книзі гостей лише після того, як ми його переглянули.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти чи не публікувати записи.
58 записів
Леся написав 23 Вересня, 2021 в 12:54 pm
Добрий день. Школа #29 Оболонського району м.Києва, чекає на вчителя географії. Можливо є бажаючі приєднатись до нашого дружнього, молодого колективу. тел. 0983544520
Відповідь Адміністрації: admin
Ваше прохання враховане. Зверненя висвітлене на головній сторінці у розділі "Вакансії для випускників і студентів"
Дар'я написав 15 Вересня, 2021 в 12:58 pm
Прошу Вас додати в історію факультету інформацію: 1980 року Гончар Аксентій Денисович був обраний доцентом кафедри ботаніки, яку згодом очолив. А вже 1982 року Гончар Аксентій Денисович створив кафедру методики викладання природничо-географічних дисциплін та охорони природи, яку очолював понад 10 років. В цей час йому було присвоєно звання професора.
Відповідь Адміністрації: admin
Ваша пропозиція врахована
Никита написав 6 Серпня, 2021 в 11:08 am
Добрый. заканчиваю 1-ый курс НУБИП,оценки хорошие.Есть возможность перевестись на середню освіту географію(контракт),без потери года? Тоесть сразу на второй курс к вам
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня! Вам потрібно звернутися до заступника декана нашого факультету, Щабельської Валентини Георгіївни. Вона буде 16 серпня в деканаті.
Ірина написав 4 Серпня, 2021 в 6:51 am
Добрий день! Допоможіть, будьласка знайти викладача англійської мови Запару Валентину Миколаївну. 7 серпня у нас зустріч випускників(40 років закінчення школи).Повідомте мої контакти Куран(Прокопенко) Ірина 0633833875. Дуже-дуже будемо вдячні!!!
Відповідь Адміністрації: admin
Добрий день, Ірина! Ми оприлюднюємо Ваш запит. Валентина Миколаївна, при нагоді, з Вами зв'яжеться.
Настя написав 28 Липня, 2021 в 12:49 pm
Доброго дня. Хотілося б дізнатися на рахунок медичної довідки. Чи обов'язково її надавати при подачі документів, чи можна привезти її пізніше. Наприклад при заселені в гуртожиток. Дякую за відповідь)
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня) При подачі документів обов'язково треба надати і оригінал медичної довідки.
Ліна написав 3 Липня, 2021 в 10:10 am
Добрий день! Будь-ласка, виставте рейтингові списки за літню сесію. Дякую.
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня! Рейтингові списки (на стипендію) за літню сесію відсилалися старостам груп. 09-07-2021 Рейтингові списки студентів усіх курсів за минулу сесію виставлені на сторінках кафедр у рубриці "Рейтинги".
Ганна Володимирівна написав 1 Квітня, 2021 в 7:46 am
Шановні колеги, щиро дякую за Ваші вітання. Я дуже Вас усіх люблю і дай Бог Вам і Вашим сім´ям щастя і здоров‘я. )))))))))))))))))))))))
Кафедра екології написав 1 Квітня, 2021 в 6:51 am
Шановна Ганно Володимирівно. Щиро і сердечно вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо міцного здоров’я, вагомих професійних досягнень, легкого вирішення найважчих завдань, життєствердного оптимізму! З повагою, завідуюча кафедрою та співробітники кафедри екології!
Кафедра іноземних мов написав 1 Квітня, 2021 в 5:34 am
Колектив кафедри іноземних мов, від душі вітає нашого декана факультету, чудову людину й дивовижну жінку, Ганну Володимирівну, З Днем Народження! Бажаємо величезного щастя, міцного здоров'я, сімейного благополуччя! Бажаємо спокійних робочих буднів та приємних відпусток! Будьте завжди в чудовому настрої, залишайтесь молодою і енергійною! З повагою, завідуюча кафедрою, викладачі та персонал кафедри!
Ганна Володимирівна написав 7 Березня, 2021 в 8:00 pm
Шановні студенти! Щиро дякуємо вам за чудове привітання! Це дуже красиво, мило і зворушливо. Дуже приємно отримувати такі вітання !!!!
Олена Олександрівна написав 7 Березня, 2021 в 7:57 pm
Кафедра іноземних мов поздоровляє чарівних дівчат та жінок нашого факультету зі святом 8 Березня! Бажаємо любові в серці, тепла в душі, чудового березневого настрою та нескінченного весняного оптимізму! Нехай справдяться ваші кращі надії й бажання! Щасти усім нам! З найщирішими вітаннями, Олена Олександрівна Яременко-Гасюк
Плиска Олександр Іванович написав 7 Березня, 2021 в 7:54 pm
Дорогі наші жінки, найпривабливіші і найдобріші! Любі наші дружини, дочки, матері, тещі, подруги і всі-всі представниці прекрасної статі! Вітаємо вас з днем 8 березня! Бажаємо, щоб ваші серця належали тим, хто любить і обожнює вас, щоб кожен день ви відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку! Кохайте самі і будьте завжди коханими, залишайтеся такими ж неповторними, ніжними і теплими! Щастя вам, радості й удачі завжди і в усьому! Чоловіки кафедри біології.
Наталия Олексіївна написав 7 Березня, 2021 в 7:48 pm
Мої щирі вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня! Цей весняний день нагадує нам про найцінніше, що є у нашому житті: увагу, турботу, доброту, взаєморозуміння. Дорогі колеги, студентки, випускниці - нехай свято принесе оновлення, сподівання на краще, перемогу добра і всеосяжну любов! Зі святом весни Вас! проф. Волошина Н.О.
Ганна Володимирівна написав 26 Лютого, 2021 в 8:02 am
Шановні студенти, наш університет керується Положенням Кабінету Міністрів від 24 лютого 2021року, в якому прописано новий формат адаптивного карантину, який діє на всій території України. За цим Положенням усі області, крім Івано-Франківської, знаходяться у жовтій зоні карантину. Це дозволяє проводити масові заходи ( культурні, спортивні, розважальні, соціальні, релігійні тощо) за участю громадян. Також, це Положення дозволило розпочати навчання в освітніх закладах групами більше, ніж по 20 осіб. Нагадую, що карантин - це не локдаун, а лише деякі обмеження в пересуванні людей. Ви вступили на очну форму навчання і за законом « Про вищу освіту» забов´язанні відвідувати заняття в університеті. Тим більш, що багато з вас вчаться за контрактом і сплачують за навчання гроші. Тим, хто знаходиться на бюджетній формі навчання, навчання оплачує держава. Тому, шановні мої студенти, я і усі викладачі із радістю чекаємо на вас 1 березня на заняттях. Ми за вами скучили.
Дарина написав 26 Лютого, 2021 в 7:59 am
Прошу переглянути питання щодо виходу студентів до університету. Згідно зі статистичними даними захворювання постійно зростає. Немає гострої необхідності студентам з різних областей приїжджати в Київ, ходити всім до університету, заселятися в гуртожиток. Це сприятиме підвищенню ризику захворюваності як студентів, так і викладачів, працівників. Також за час пандемії всі пристосувалися до дистанційного формату, познаходили собі роботу за місцем проживання. За 3 дні попереджати про такі різкі зміни, коли нас запевнили, що навчання в дистанційному форматі до 30 квітня, недоцільно. Дякую за розуміння.
Вікторія написав 26 Лютого, 2021 в 7:57 am
Шановна Ганна Володимирівна! Просимо відстрочити вихід на очне навчання до 9 березня. Таке прохання пов‘язане з тим, що студентам груп необхідно доїхати в Київ, завершити нагальні справи в рідному місті (лікування, реабілітації) і в повній готовності повернутися в стіни рідного університету. Розраховуємо на ваше розуміння. Дякую! З повагою, староста 44-Гі Сукач Вікторія
Анастасія написав 26 Лютого, 2021 в 7:55 am
Я надзвичайно щаслива, що нарешті поченеться навчання в понеділок 1 березня, в оффлайн форматі. Вже скучила за атмосферою аудиторій. Я навпаки за те, щоб навчання почалось скоріше
Ялинська Марія написав 26 Лютого, 2021 в 7:51 am
Шановне керівництво факультету! Прошу звернути вас увагу на прохання не починати очне навчання з 1 березня, а розпочати його з 9 числа, щоб усі студенти мали можливість повернутися до Києва та вирішити проблеми з роботою (якщо вони в когось є). Дякую за вашу увагу!
admin написав 26 Лютого, 2021 в 7:47 am
Шановні студенти! 25.02.2021 на сервері відбувся масштабний збій. Ваші повідомлення на цій сторінці відновлено адміністратором сайту. Валентина написав 25 Лютого, 2021 в 8:49 am: Добрий день.Питання:"Коли на сайті будуть оприлюднені накази про призначення стипендії студентам факультету за І семестр 2020/2021 н.р.? Дякую. Відповідь Адміністрації: admin Доброго дня, Валентина. Протоколи стипендіальної комісії за 1 семестр відкриті у рубриці "Студенту". Дякуємо
Валентина Щабельська написав 1 Січня, 2021 в 10:08 am
Шановні колеги та студенти! Щиро вітаю вас з Новим 2021 роком! Нехай у вашому домі завжди панує атмосфера щастя, тепла і родинного затишку. Зичу міцного здоров'я, позитивних емоцій у повсякденному житті, взаєморозуміння й злагоди. Будьте щасливі! З повагою, В. Щабельська