Шановні студенти! На території  центрального корпусу, який розташований за адресою вул. Пирогова 9, розташована медична частина, яка надає невідкладну та кваліфіковану  медичну допомогу студентам та співробітникам, контролює санітарний та епідеміологічний стан приміщень та гуртожитків. У складі медичної частини працює лікар-терапевт.  
 
Також у деканаті знаходиться аптечка автомобіліста, яка включає в себе: бинт стерильний,  вату,  джгут, серветки з хлоргекседином, серветки з фурагіном (зупиняють кровотечу), перев’язувальний пакет, лейкопластир, бактерицидний лейкопластир, налгізин у пігулках (знеболювальне), спазмолгон у пігулках, валеріана у пігулках. 
 
Завідуючий кафедрою Біології доктор медичних наук, професор Олександр Іванович Плиска завжди напоготові надати вам першу медичну допомогу. Деканат забезпечений термометром і приладом для вимірювання тиску (тонометром). 
Тел. (044)239-30-47
 
 
 
Повний спектр медичних послуг студенти можуть отримати в студентській поліклініці, котра розташована за адресою: м. Київ , вул. Політехнічна 25/29,  ст. Метро «Політехнічний інститут».  
Тел. реєстрації  (044)236-32-04