Біологічний музей факультету

Музей працює: пн -пт  з 9:00 до 13:00
Усі екскурсії безкоштовні 
Телефон для замовлення екскурсій: 067-307-24-89 (Наталія Василівна)

Відкриття Біологічного музею факультету

🌿🌱🍃 26 вересня 2023 року на Природничому факультеті УДУ ім.Драгоманова відкрили біологічний музей.
💬 Ректор університету академік Віктор Андрущенко подякував кожному, хто долучився до його організації, оскільки для драгоманівських студентів він стане надзвичайною допомогою у навчанні, та підкреслив важливість такого роду музеїв саме в університетах, бо тут є молодь – студенти, за якими майбутнє науки.
💬 Декан факультету професор Ганна Турчинова також висловила слова вдячності співробітникам Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка НАН України, Національного науково-природничого музею НАН України, Ботанічного саду ім. акад. О.В.Фоміна та ін. Особливу вдячність висловила меценатам, які розуміють важливість таких музейних центрів в освітніх закладах і знаходять у цей нелегкий для країни час можливість зробити свій внесок у майбутнє нашої країни – у знання наших студентів.
💬 Завідувач кафедри біології професор Олександр Плиска розкрив передісторію відкриття музею, життєві перипетії, які періодично з’являлись на шляху від ідеї до реалізації задуму і втілення його в життя у вигляді того музею, який був представлений у день відкриття.
Власне, сам музей містить три експозиції – зоологія, ботаніка, анатомія і фізіологія – та унікальні колекційні матеріали, зібрані під час проведення експедицій та навчальних практик студентів Україною та за її межами, а також надані працівниками-науковцями інших установ.
☝️У музеї є унікальний 🖥️ BIG TAB – інтерактивний екран, який забезпечує інноваційні технології під час навчального процесу та надає можливість перетворити повсякденну роботу з потоком інформації у захоплюючу і пізнавальну гру завдяки новітній багатофункціональній сенсорній платформі з можливістю за допомогою мультитача керувати фото і відеозаписами.
💪Природничий факультет оновлюється і щороку стає все більше матеріально й технічно оснащеним. Минулого року вже було відкрито геологічний музей, на початку цього навчального року – біологічний.
😊 Тож запрошуємо до відвідин у біологічний музей на природничому факультеті.

26 вересня 2023